Prvý nákup odmeníme

Šperk ako darček, šperk ako radosť

Získajte zľavu 20% na váš prvý nákup

Každá žena miluje šperky. Cíti sa byť príťažlivá a krásna. Tou správnou kombináciou vie ohúriť svoje okolie, rodinu či svojho partnera. Či si chcete urobiť radosť len tak pre seba, kúpou krásneho šperku z našej širokej ponuky v rôznych prevedeniach a štýloch alebo rozmýšľate nad tým správnym darčekom, šperky MYTHS sú tie pravé pre Vás. Ako žena sa môžete potešiť krásnym prstienkom, náušničkami či príveskom, ktoré zaujmu každého a Vy sa budete cítiť výnimočná.
Ak túžite po darčeku pre Vašu vyvolenú, ktorej chcete urobiť radosť alebo jej túžite šperkom vyznať lásku, nákupom šperku MYTHS ženu nielen potešíte a vyčaríte jej úsmev na tvári, ale budete mať aj istotu kvalitného a nádherného šperku a Vaša vyvolená bude vedieť, že je milovaná.
Navyše ak ste náš nový zákazník dostanete darček od nás! Na Váš prvý nákup dostávate od nás zľavu 20%. Len tak. Aby sme Vás potešili a ukázali Vám, že spokojný zákazník je pre nás prvoradý. A našimi zákazníkmi sú najmä ženy, ktoré túžime rozmaznávať našimi šperkami MYTHS.

Do políčka zľava v pokladni zadajte 
Promo Kód "PRVÝNÁKUP" -20% z hodnoty objednávky.

 

 

Zľava na prvý nákup

Zľava

Nedostupné

Vypredané